7 najlepszych filmów na romantyczny wieczór

zakochana para

zakochana para

Dobra kolacja, aromatyczne świece i ciekawy film to scenariusz na randkę idealną. Kobiety uwielbiają, gdy mężczyźni zwracają uwagę na ich potrzeby i preferencje, dlatego jeśli nie chcesz zaliczyć randkowej wpadki postaw na klasykę – ciekawą produkcję romantyczną. Możesz być pewien, że żadna dziewczyna nie oprze się wizji oglądania świetnego filmu z równie świetnym facetem.

1 Pamiętnik

To klasyk jeśli chodzi o wyciskacze łez, który spodoba się absolutnie każdej przedstawicielce płci pięknej. Pamiętnik to historia niepowtarzalnej i wzruszającej miłości, którą każda z dziewczyn chciałaby przeżyć. Dlaczego to taki świetny pomysł na wieczór we dwoje? To proste, w chwili wzruszenia możesz przytulić swoją ukochaną i pokazać jej, że ma w Tobie oparcie, a na koniec uświadomić jej, że romantyczne historie nie dzieją się wyłącznie na ekranie!

#2 Pretty Woman

Pomimo tego, że ten film widział chyba już absolutnie każdy to jest to jedna z najbardziej ulubionych produkcji większości kobiet! Fabuła znana wszystkim, aktorzy należący do niezwykle rozpoznawalnych to przepis na sukces i mile spędzony czas we dwoje. Pretty Woman wzrusza, bawi, skłania do przemyśleń – idealna mieszanka dla Was!

#3 To tylko seks

Justin Timberlake i Mila Kunis to połączenie niezwykle udane – piękna para, która również wspaniale gra. To tylko seks jest historią zaliczaną do gatunku komedia romantyczna, czyli coś, czemu żadna kobieta się nie oprze. Historia bardzo zabawna, która momentami potrafi również bardzo wzruszyć, dlatego też jest to taki świetny wybór!

#4 Ted

Która kobieta oprze się wspaniałemu, zabawnemu i mówiącemu misiowi? To pytanie można zaliczyć do grupy tych retorycznych, ponieważ odpowiedź jest prosta – żadna! Ted to fabuła, która spodoba się nie tylko przedstawicielkom płci pięknej, ale również panom seans nie wyda się przydługi i nudny.

#5 Miłosna trylogia Linklatera (Przed Wschodem Słońca, Przed Zachodem Słońca, Przed Północą)

Filmowa trylogia autorstwa Richarda Linklatera jest genialnym pomysłem na długą randkę podczas której można urządzić sobie maraton filmowy. Wszystkie produkcje oczywiście można oglądać osobno, jednak dopiero obejrzane razem tworzą spójną i piękną historię. Obiecujemy, że panie będą zachwycone, a mężczyźni nie usną po godzinie!

#6 Amelia

Ta francuska produkcja dostarczy Wam wszystkiego, co potrzebne jest do spędzenia romantycznego wieczoru – wzruszeń, powodów do przemyśleń, ale i momentów uśmiechu. Jeśli jeszcze nie byliście z Amelią w sentymentalnej podróży po Francji to musicie ten błąd szybko naprawić!

#7 I że Cię nie opuszczę

Wyobraź sobie sytuację, w której ukochana osoba nagle w wyniku wypadku traci pamięć, a Ty musisz nauczyć ją od nowa miłości do siebie. Właśnie o tym jest ten wzruszający film – opowiada o ogromnej potędze miłości! Jeśli lubicie popłakać sobie przed monitorem – zdecydujcie się na seans z I że Cię nie opuszczę.

Jeśli postawisz na któryś z sugerowanych przez nas wyborów to możesz być pewien, że spędzisz ze swoją drugą połówką wspaniały, intymny i niezapomniany czas!