7 programów, które powinieneś posiadać na swoim komputerze

#1 InDesignTym programem powinny zainteresować się wszystkie osoby, które zajmują się pisaniem tekstów, czyli copywriterzy lub studenci. To program z pakietu Adobe, który przeznaczony jest do składania i łamania tekstów, które przeznaczone są w późniejszym etapie do druku. Niezwykle profesjonalny, intuicyjny i naprawdę niezbędny.

#2 CCleanerOchrona antywirusowa jest niezwykle istotna przy posiadaniu komputera. Warto jednak również zadbać o to, żeby oprócz wirusów usuwać również niepotrzebne rzeczy, które śmiecą pamięć i zwalniają komputer oraz rozwiązywać problemy, które pojawiają się przy użytkowaniu.

#3 SpotifyChyba każdy słyszał o tej aplikacji muzycznej, która obecnie jest najbardziej popularną na całym świecie. Skutecznie wyparła programy do odtwarzania muzyki takie jak Winamp czy Foobar. Dzięki Spotify masz dostęp do darmowej muzyki z całego świata.

#4 SkypeO tym programie chyba również nie trzeba się zbyt długo rozwodzić. Wysoka jakość rozmów oraz bezpłatność sprawia, że jesteśmy w stanie przy użyciu połączenia internetowego skontaktować się z drugą osobą, niezależnie od tego, w którym zakątku świata aktualnie przebywa.

#5 MendeleyTo również niezbędnik, jeśli chodzi o studentów. Ten program pomoże Ci sprawnie stworzyć bibliografię do pracy licencjackiej, semestralnej czy też magisterskiej. Wypróbowany przez nas i serdecznie zarekomendowany!

#6 YTD Video DownloaderPrzydać się może w wielu sytuacjach: gdy mamy przygotować prezentację do szkoły lub chcemy ściągnąć na swój komputer czy telefon film z serwisu Youtube. Działa niezwykle sprawnie, jest bezpieczny i absolutnie darmowy.

#7 AllPlayerProgramów do odtwarzania materiałów wideo w różnych formatach jest dostępnych naprawdę sporo, jednak prym wciąż wiedzie AllPlayer. Jest jednym z najlepszych programów tego typu i my również najchętniej korzystamy właśnie z niego.

Dajcie nam znać jakie są według Was najlepsze programy na komputer, których nie może zabraknąć na Waszym dysku? Z niecierpliwością czekamy na komentarze! 🙂