Charakterystyka poszczególnych foliopaków kurierskich

Charakterystyka poszczególnych kopert kurierskich

Foliopaki są nowoczesną, niezwykle wygodną oraz najwyższej jakości formą zabezpieczenia przesyłek kurierskich. Dzięki ich użyciu możemy być pewni, że zabezpieczony towar dojedzie do odbiorcy bez szwanku. Dlaczego foliopaki z nadrukiem są tak wyjątkowe oraz jakie typy ich istnieją?

Jaki powinien być koperta kurierska z nadrukiem?

Warto wytłumaczyć na starcie czym foliopak, bądź też inaczej koperta kurierska, jest. Jest to opakowanie wykonane z markowego materiału polietylenowego, który przedstawia właściwości mocno wytrzymałe na faktory zewnętrzne. Koperty kurierskie specjalnie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa oraz 100% gwarancji są wytwarzane z potrójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska


Standardowe foliopaki są najbardziej popularną formą opakowania nadawanych przedmiotów przez firmy spedycyjne. Poprzez to, że posiadają różne rozmiary możliwe jest opakowanie przedmiotów o małych, jak i znacznie obszerniejszych wymiarach. Ponadto polimer etenu, z jakiego foliopak z nadrukiem jest wykonany ochrania przewożony produkt przed wilgotnością, słońcem bądź też innymi czynnikami, które to mogłyby nadwyrężyć opakowany przedmiot. Ponadto foliopak kurierski jest śliskim workiem, który jest hydrofobowy, co oznacza, że bez kłopotu jest możliwość również dostarczać przesyłki w trakcie deszczu czy padającego śniegu z deszczem. Metodą zabezpieczenia standardowej koperty kurierskiej jest paseczek klejący, który to gwarantuje, iż przesyłka przyjedzie do adresata w nienaruszonym stanie.

Foliopak z uchwytem

Koperty kurierskie wyposażone w uchwyt są wygodniejszą formą podstawowego foliopaku. W następstwie, że koperta kurierska z nadrukiem została wyekwipowana w rączki da radę ją swobodnie nosić w ręce. Szczególnie ważne zaczyna być to podczas sytuacji, kiedy transportowany artykuł jest olbrzymi gabarytowo. Surowiec, z którego wykonany jest ten rodzaj foliopaku to także najwyższej klasy polieten, który zachowuje się w taki sposób, jak opisany w przypadku foliopaku konwencjonalnego – chroni przed zjawiskami nieporządanymi oraz fizycznymi. Tak, jak i foliopak opatrzony nadrukiem standardowy, koperta kurierska opatrzona nadrukiem z uchwytem posiada pasek z silnym klejem, który starannie osłania przesyłkę.

Foliopak opatrzony nadrukiem z zakładką na dnie

Jest to najwygodniejsza metoda zabezpieczenia przedmiotów, które to są ogromne oraz wiele ważą. Dzięki charakterystycznej fałdzie w dole foliopaka kurierskiego, ma ona możliwość pomieścić zdecydowanie więcej przedmiotów niż standardowa koperta kurierska z nadrukiem bądź foliopak kurierski z uchwytem. W sprawie materiałów – tutaj także użyty został tutaj polieten, który gwarantuje najdoskonalszą jakość wykończenia i pełne bezpieczeństwo.

Różne modele kopert kurierskich sprawiają, że jesteśmy w stanie nadać w nich absolutnie każdą przesyłkę, obojętnie od wymiarów. Nie musisz się już gryźć o to w jakie opakowanie schować do spedycji cenne papiery, delikatne szpargały bądź ubrania.

Wpis przygotowała firma: producent foliopaków emGRAF