Skuteczny odświeżacz powietrza dla Twojego domu

Odświeżacze powietrza wykorzystujemy wyjątkowo chętnie. Niełatwo dziś wyszukać wnętrza domów mieszkalnych, wnętrz urzędowych, w których zastałe powietrze nigdy nie jest odświeżane odświeżaczami w spryskiwaczach, świeczkami aromatycznymi, bądź konwencjonalnymi odświeżaczami w sprayu. Nikt, kto planuje nie ciekawi się jednak, jaką metodą docierają one od wytwórcy na sklepowe półeczki. Przyjrzyjmy się zatem, w jaki sposób musi przebiegać profesjonalny tranzyt dużych ilości produktów zapachowych. powietrza.

Odświeżacze powietrza nie są materiałami trującymi. Dla tego nie ma więc żadnych egzekwowanych paragrafów, jakie określałyby, jakimi sposobami transportu bezpiecznie jest je dostarczać. Kartony zbiorcze mieszczące odświeżacze powietrza mogą zatem być przewożone zarówno drogą morską, transportem samolotowym, jak i ciężarowym. Powinno się jednak pamiętać, że produkty zapachowe w aerozolu są pod ciśnieniem. Powinny zatem być ukrywane przed nasłonecznieniem a także wysoką temperaturą. W razie, kiedy zbiornik zagrzeje się do ponad 50 stopni Celsjusza, grozi jego gwałtowny zapłon. Odświeżacze powietrza wypada dostosować do transportu umieszczając je w zgrzewkach, jakich waga absolutnie nie może przekraczać 30 kg. Dopiero zgrzewki muszą zostać umieszczone na europaletach, które należy odpowiednio opisać. Europaleta ma w obowiązku zostać oznaczona nalepką „LQ”.

Produkty zapachowe są mieszaniną różnorodnych związków syntetycznych. Układając je do tranzytu należy mieć to na uwadze. Zwarzając na to, iż potrafią to być materiały łatwopalne przystaje ostrzec osoby je wiozące, aby na okres ich przewożenia wzbraniały się od palenia papierosów. Na wypadek, gdyby podczas tranzytu doszło do zapłonu, to palety zawierające odświeżacze powietrza można gasić tylko metodami proszkowymi. Gaszenie wodą jest zabronione.

Produkty zapachowe nie są niestabilne. Wypada natomiast pamiętać, iż absolutnie nie mogą być nagrzewane do temperatury wyższej niż czterdzieści stopni Celsjusza. Podczas tranzytu trzeba wziąć to pod uwagę, jak również to, że temperatura niższa niż – 10 stopni również nigdy nie jest stosowna do ich transportu.